Wide Open
Mike Posner
Album: A Real Good Kid
Gatunek: Pop, Folk
Mike Posner - Michael Mike Posner urodził się w Detroit w stanie Michigan, a wychowywał w Southfield. Ukończył Groves High School oraz socjologię na Duke University. W trakcie studiów otrzymał r&oacut... Czytaj wiecej
35
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny


[Verse 1]
Somebody told me God is simply what we don't know
Saw a butterfly, it was dead, but it was gorgeous
And all the robots are just walkin' down the sidewalk
Kings and their little empires that they made up

[Chorus]
And I'm wide open
And I'm wide open

[Verse 2]
Dusty got shot, and then Osha got married
Stewie still dead, and commitment still scary
I got a new woman, but I treat her like my old one
If I keep this shit up, I know I'ma be with no one

[Chorus]
And I'm wide open
Yeah, I'm wide open
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Wide Open” pokazuje nam, że w swojej twórczości Posner nie ma nic do ukrycia przed światem i słuchając jego kawałków możemy zobaczyć go takim, jaki jest naprawdę, bez żadnych kłamstw i przemilczeń. Autor bezceremonialnie wyznaje nam tutaj, co dzieje się w jego życiu, mówi o swoich słabościach, prostymi słowami wyrażając rzeczy, których waga jest naprawdę wielka.

 

Mike mówi tutaj o swojej tęsknocie za przyjaciółmi, którzy odeszli z tego świata, o tym jak trudno mu dopasować się do społeczeństwa i jak ciężko przychodzi mu nawiązywanie trwałych i głębokich relacji. Tego wszystkiego dowiadujemy się raptem z paru zdań, krótkich prostych wypowiedzi, co w pewien sposób potęguje tylko odbiór utworu. Posner naprawdę nie boi się pokazywać rzeczy takimi, jakie są, nie owija w bawełnę i nie upiększa niczego. Rzeczy o których mówi zdarzają się każdemu z nas, problemy z jakimi się zmaga to po prostu część życia i tak to jest tutaj właśnie przedstawiane – sucho, zwyczajnie, bez zbędnego zawoalowania i upiększania.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Najpopularniejsze od Mike Posner
Polecane przez Groove
Popularne teksty