969
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Tekst piosenki:

Na dziko dziś w głowie zamieszkała mi
Pomiędzy myślami znalazła dom
Układa mi usta w słowa by mogła być
W wyrzutach sumienia płaci czynsz

Po cichu tak, przegrywam z nią
Nie mówię nic, może kiedyś straci moc
A ona wciąż powtarza mi
Zniknę kiedy zechcesz

Lecz coraz więcej trupów w szafie
Otwieram drzwi próbuję wyjść
Tylko cienie po mnie samej
Otwieram drzwi próbuję wyjść

Jest taka obca jak wczorajszy dzień
O zdanie nigdy nie pyta mnie
Wyrzucam wspomnienia ona zbiera je
Wie lepiej ode mnie czego chcę

Po cichu tak, przegrywam z nią
Nie mówię nic, może kiedyś straci moc
A ona wciąż powtarza mi
Zniknę kiedy zechcesz

Lecz coraz więcej trupów w szafie
Otwieram drzwi próbuję wyjść
Tylko cienie po mnie samej
Otwieram drzwi próbuję wyjść
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Ania Dąbrowska w sposób następujący wypowiedziała się na temat utworu: „Wspomniana piosenka nosi zresztą tytuł Sublokatorka, co w tym wypadku oznacza kogoś, kto stale namawia mnie do złego. Walczę z nią, opieram się, ale nie zawsze wygrywam…".

 

W człowieku jest tyle samo dobra co zła. Tylko od nas zależy, która drogę wybierzemy. Bardzo często zdarzają się momenty, kiedy w naszej głowie pojawiają się negatywne myśli. Szukając drogi na skróty kierujemy się ku złu. W utworze ta złość nosi miano sublokatorki, która dzieli z nami głowę. Jest bardzo trudno wyeliminować ją życia. Bardzo często jest to niemożliwe, jednak należy podjąć walkę i zrobić wszystko, aby szybko nas opuściła.

 

Ania Dąbrowska znajduje się pod kontrolą złość. W negatywnym stanie wypowiada słowa, których nie chce wymawiać; zrobi rzeczy, których nie chce tak na prawdę robić. Wokalistka zdaje sobie sprawę, że jest bezsilna. Traci poczucie własnej wartości i zmierza ku upadkowi. Nie wie w jaki sposób może z nią walczyć. Wokalistka otwiera drzwi i próbuje uciec od złości. Stara się rzucić w niepamięć złe wspomnienia, negatywne sytuacje, które doprowadzają do pojawiania się złości. Nie jest to jednak proste. Wszystko zdaje się iść na marne. Złość kumuluje całe zło, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją siłę.

 

Tak naprawdę każdy człowiek posiada nad nią kontrolę. Wystarczy zauważyć, ze jest ona nasza sublokatorką. Dzieli z nami mieszkanie, które nie koniecznie jest dla nas dobrym środowiskiem do życia. Kiedy tylko zwrócimy się ku dobrej drodze, złość przeminie i zniknie w jednej chwili. „A ona wciąż powtarza mi. Zniknę kiedy zechcesz”.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty