Album: AMERICA
Gatunek: Alternative Rock
30 Seconds To Mars -   30 Seconds To Mars powstał pod koniec lat 90., ale pierwsza płyta - "30 Seconds To Mars" - ukazała się dopiero w 2002 roku. Zespół na czele którego stoi ceniony hollywoodzki... Czytaj wiecej
448
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
[Intro]
Oh, oh
Oh, oh

[Verse 1]
I feel the rise of the storm
The silence won't go
A violence won't tell you
Lord, you miss, you will miss me

[Chorus]
When I'm gone
Oh, oh
Oh, oh
Oh, oh
Oh, oh

[Verse 2]
Every promise I've been making
A [dry] sound I've been [paying]
I loved you, I'll leave you
Lord, you miss, you will miss me

[Chorus]
When I'm gone
When I'm gone
You will miss me
You will miss me
When I'm gone
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Leto śpiewa tutaj o rozstaniach i o tęsknocie, która często jest ich nieodłączną częścią. Wokalista zwraca się tutaj do bliskiej mu osoby, wskazując na to że już niedługo od niej odejdzie. Wie, że ten ktoś będzie za nim tęsknił, będzie wspominać wszystkie ich wspólne chwile, cierpiąc z powodu rozłąki. Nie wiemy, co doprowadziło do całej tej sytuacji, dlaczego autor postanowił opuścić osobę, do której się zwraca, z jego słów jednak łatwo jest odczytać nieuchronność zbliżającego się rozpadu tego, co łączy tę dwójkę.

 

W każdej relacji mamy do czynienia koniec końców z osobą porzucaną i porzucającą, nieważne na jak dobrych stosunkach rozstanie by się nie odbywało. Często ta strona, która postanawia odejść doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele bólu swoją decyzją może wyrządzić swojej drugiej połówce. Tak czy owak czasami nie wystarcza to do tego, by się cofnąć – nie każda miłość przetrwa próbę czasu i niektóre związki po prostu muszą się wcześniej czy później rozpaść.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Komentarze
Utwory na albumie AMERICA
1.
1,3k
2.
1,2k
7.
447
Najpopularniejsze od 30 Seconds To Mars
Polecane przez Groove
Popularne teksty