1,5k
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Dzisiaj zgubię się w twoich smutnych oczach
wszyscy niech obrażą teraz się.
Skreślono dawno nas, jesteśmy już straceni
cały świat zniknął nagle nam.

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć,
bo przecież gdzieś tam jest
ktoś kto też w to wierzy.
On cię wybrał dawno temu, wymyślił cię sobie
gdy spotkasz go powie ci że to ty.

Zabierz dzisiaj mnie, na spacer, obiad
potem trudny film.
Chcę dziś być tam gdzie ty,
chcę patrzeć, słuchać czuć
i dziwić się że nie był do mnie nikt
podobny tak jak ty.

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć,
bo przecież gdzieś tam jest
ktoś kto też w to wierzy.
On cię wybrał dawno temu, wymyślił cię sobie
gdy spotkasz go powie ci że to ty.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Wokalistka porusza temat utraconej miłości. Na własnej skórze doświadcza przykrości jaka spotyka ją z powodu straty wyjątkowej osoby. Dąbrowska gubi się dnia dzisiejszego w smutnych oczach swego kochanka. Nie widzi żadnych szans na przetrwanie. Cały świat znika w ciągu jednej chwili. Nic już nie ma znaczenia. „Wszyscy niech obrażą teraz się. Skreślono dawno nas, jesteśmy już straceni cały świat zniknął nagle nam”.

 

Ania Dąbrowska posiada niespełnione marzenia związane z dawną relacją miłosną. Pragnie choć na jakiś czas stanąć u boku ukochanego, wyjść na spacer lu b obejrzeć ciekawy film. Chce dziwić się swojemu szczęściu, które miała zaszczyt przyjąć do swego życia. Teraz wszystko dobiega końca. „Chcę dziś być tam gdzie ty, chcę patrzeć, słuchać czuć”.

 

Relacja wymaga zaangażowania ze strony dwóch partnerów. Jeżeli nasz wybranek nie podejmuje żadnych starań oraz nie wierzy w szczęśliwe zakończenie prawdopodobnie związek stanie pod znakiem zapytania. Mimo wszystko zawsze znajdzie się ktoś kto wierzy równie mocno jak my. Być może dane nam będzie połączyć się z nią w późniejszym czasie. Warto w to wierzyć.

 

„Musisz wierzyć” to trzeci i ostatni singel pochodzący z albumu Kilka historii na ten sam temat. Autorką tekstu utworu jest Ania Dąbrowska. Singel spotkał się z umiarkowanym sukcesem na listach przebojów. Reżyserem teledysku do tego nagrania został Adrian Panek.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty