386
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Co dzień rano dobrze wiem,
co mam zrobić czego nie
w głowie mam gotowy plan
i zaległych kilka spraw
praca czeka cały dzień
a ja nie mogę zebrać się
doba mija szybko tak
czy ktoś może zwolnić czas

już za późno na cokolwiek
nie zdążyłam znów
już za późno na cokolwiek
nie zdążyłam znów

notatniki wkoło mnie
wszystko zapisane jest
choć terminy gonią wciąż
coraz trudniej podnieść się

już za późno na cokolwiek
nie zdążyłam znów
już za późno na cokolwiek
nie zdążyłam znów

nie zdążyłam, nie zdążyłam, nie zdążyłam znów
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Utwór „Nie zdążyłam” w sposób enigmatyczny opisuje brak czasu na miłość. Pośród wielu spraw dnia codziennego Ania Dąbrowska traci grunt pod nogami. Doskonale wie co powinna, a czego nie powinna robić.

 

W głowie układa odpowiedni plan, który pomaga jej prawidłowo funkcjonować w trakcie trwania każdego kolejnego dnia. Praca absorbuje ją coraz bardziej. W wyniku prowadzenia tak intensywnego życia wokalistka zapomina o samej sobie oraz własnych potrzebach, które z pewnością posiada.

 

Dąbrowska prosi, aby choć na chwilę zwolnić czas. Doby mija bowiem tak szybko i jest za późno na cokolwiek. Prawdopodobnie mowa tu o nawiązaniu kontaktu z osobnikiem płci przeciwnej. Wokalistka gubi się pośród natłoku spraw, dlatego stara się znaleźć odskocznię od życia zawodowego i poczuć jak smakuje prawdziwe życie.

 

Niestety nie jest to jednak łatwe jak mogłoby się wydawać, Po raz kolejny nie wykorzystuje okazji i szansy na miłość. „notatniki wkoło mnie wszystko zapisane jest choć terminy gonią wciąż coraz trudniej podnieść się”. Pora więc wrócić do normalnego życia, które przytłacza monotonią i rutyną.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty