848
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Jesień już, znów się wcześniej kończy dzień.
Szukam wciąż Twoich kroków, szukam Cię.
Byłeś jak najważniejszy w życiu znak,
Taki znak można dostać tylko raz.

I choć się nic nie stało lepiej nam tak będzie…

Czekam wciąż, śledzę wzrokiem każdy ruch.
Mówią mi, że nie wrócisz nigdy tu.
Byłeś jak najpiękniejszy w życiu sen.
Taki sen nie powtórzył nigdy się.

I choć się nic nie stało lepiej nam tak będzie…
Powiedz jak uwierzyć w to mam?
To prawie nie bolało, prawie zrozumiałam
Czemu tak pisane jest nam…
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Nic się nie stało” traktuje o niewykorzystanej szansie na miłość. Sama wokalistka jest ukazana w utworze jako kobieta samotna. Jej serce jest pełne żalu, strachu i bólu po nieudanej miłości, która nigdy nie nadeszła. Idealna okazja na zbudowanie prawdziwego związku okazała się dla niej zbyt trudna. W związku z tym Dąbrowska nie wykorzystuje danej jej szansy i traci tym samym wyjątkowego mężczyznę z pola widzenia.

 

Z perspektywy czasu wokalistka spogląda na całą tą sytuację. Jest zrozpaczona, gdyż w zasięgu ręki miała to czego prze długi czas poszukiwała w sowim życiu., Taka okazja może się już nigdy nie zdarzyć. Prawdziwa miłość przychodzi bowiem tylko raz. Mimo to Dąbrowska wciąż szuka kroków napotkanego mężczyzny. Jest pewna, że dzięki swoim staraniom i uporowi uda się jej po raz kolejny ujrzeć jego twarz.

 

Dąbrowska uświadamia sobie, że tak piękny sen, który miała okazje ujrzeć nie powtórzy się po raz kolejny. Jedyne co może zrobić w takiej sytuacji to pogodzić się z utratą szansy i mieć nadzieję na pojawieniu się innych możliwości. Świat nie może zakończyć się w tym miejscu. Należy iść zawsze do przodu, bez względu na to co czeka nas w życiu.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty