773
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Zostań dziś mym kolegą
Porozmawiaj chwilę ze mną
Tam gdzie idziesz nie czeka nikt
Przyjacielem więc zostań mym

Twoja podróż niech skończy się
Na tym krześle tu obok mnie
Ja mam wszystko czego ci brak
Być może uda się nam
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

W piosence „Zostań” Ania Dąbrowska wyraża chęć na stworzenie związku z nowo poznanym mężczyzną. Jest nim zauroczona, dlatego uważa, że będzie odpowiednim materiałem na partnera. Zachęca chłopaka, aby został dziś jej bliskim kolegą. Tym samym Dąbrowska zamierza przybliżyć się do mężczyzny i poznać bliżej jego wnętrze.

 

Wokalistka prosi wybranka, aby choć przez chwilę z nią porozmawiał. Ma nadzieję na szybkie zawężenie znajomości, która przerodzi się w przyjaźń. Dąbrowska chce jak najszybciej zyskać mężczyznę na własność. „Tam gdzie idziesz nie czeka nikt. Przyjacielem więc zostań mym”.

 

Dąbrowska uważa, że właśnie w tym miejscu powinna zakończyć się jego podróż i wieczna tułaczka po świecie. To wszystko czego na prawdę poszukuje znajduje się w jednym miejscu. Tym wszystkim jest sama Ania, która z niecierpliwością czeka na kolejny ruch z jego strony. Być może to w tym czasie nasi bohaterowie staną się sobie bliscy.

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ania Dąbrowska
Polecane przez Groove
Popularne teksty