Solve (Intro)
Behemoth
Album: I Loved You At Your Darkest
Gatunek: Death Metal
Behemoth - Do 1992 roku zespół występował pod nazwą Baphomet. Na początku prezentowała styl muzyczny zaliczany do black metalu, później, od 1994 roku, zbliżony do pagan metalu, sze... Czytaj wiecej
146
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Children:

Elohim! - I shall not forgive!
Adonai! - I shall not forgive!
Living God! - I shall not the forgive!
Jesus Christ! - I forgive thee not!
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Trudno sobie chyba wyobrazić chyba lepszy wstęp do albumu Behemotha, niż ten kawałek. Twórczość Darskiego i reszty zespołu od praktycznie samego początku przepełniona jest antyreligijną, obrazoburczą tematyką, oburzając i zachwycając rzesze ludzi na całym świecie. Tutaj dostajemy przedsmak, skondensowaną porcję tego, z czego zespół słynie.

 

Wykorzystanie dziecięcego chóru dodatkowo potęguje klimat, sprawia że całość staje się jeszcze bardziej bluźniercza, co rzecz jasna jest zamierzonym zabiegiem. Od ponad dwudziestu lat Behemoth jest głosem sprzeciwu wobec tradycyjnych, chrześcijańskich wartości, zapraszając słuchaczy do krytycznego myślenia, do odrzucenia dogmatyczności, a posługiwanie się religijnymi symbolami, wypaczanie ich i wyśmiewanie sprawiają, że Darski i reszta są uważani za jednych z najbardziej kontrowersyjnych muzyków naszego kraju. To właśnie przez fakt, że nie da się przejść obok ich twórczości obojętnie sprawia, że są tak potężną siłą i nieważne, czy ich nienawidzimy, czy kochamy, w jakiś sposób pozostawiają na nas swój ślad.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Behemoth
Polecane przez Groove
Popularne teksty