Wolves Ov Siberia
Behemoth
Album: I Loved You At Your Darkest
Gatunek: Death Metal
Behemoth - Do 1992 roku zespół występował pod nazwą Baphomet. Na początku prezentowała styl muzyczny zaliczany do black metalu, później, od 1994 roku, zbliżony do pagan metalu, sze... Czytaj wiecej
104
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Enthrone thyself, O Archuman
O how thou shineth in the realm above
As planets rumble when thou descended upon this globe
To walk this Earth like a shimmering god

Let it be forever heard
We lost our Eden to own the world
Let it be forever known
We lost our battle to win the war

Come all ye, Wolves ov Siberia
We hail the flame, we hail the ice
Beyond bosom, beyond materia
We reject! We fucking deny!

Let it be forever heard
From Slave to king, from king to man
Let it be eternally known
We fled from heavens to rape the world
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„Wolves Ov Siberia” to numer, w którym Darski zachęca nas do tego, byśmy wzięli własne życie w swoje ręce i stawali się niezależni, sami stanowili o sobie. W świecie, w którym coraz łatwiej zrzekać się odpowiedzialności, w którym wciąż naciskani jesteśmy, by podążać za odgórnie określonymi wartościami Behemoth pokazuje nam, że nie musimy się na to godzić.

 

Może i autor śpiewa tutaj o odwróceniu się od religii, od samego Boga, ale w rzeczywistości jego słowa można traktować bardziej „globalnie” - jako wezwanie do tego, byśmy nie dawali się stłamsić żadnej zewnętrznej sile i zachowali swoją tożsamość za wszelką cenę. Wokół nas istnieje wiele sił, które próbują nagiąć nas do własnych celów. Darski w swojej twórczości najczęściej bierze na celownik religię, ale używa jej raczej jako symbolu wszystkich systemów, ograniczających ludzką wolność. Poprzez swoje słowa wokalista chce nam pokazać, że możemy się sprzeciwiać, buntować, bo w rzeczywistości to od nas samych zależy to, co zrobimy ze swoim życiem.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Behemoth
Polecane przez Groove
Popularne teksty