A Boat To An Island, Part II / Agatha's Song
Ben Howard
Album: Noonday Dream
Gatunek: Rock, Folk
188
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
When I say through me, I would like to be
Someone kind over cavalier
What have I done with my years
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„A Boat To An Island, Part II / Agatha’s Song” pokazuje nam, że czasami wystarczą trzy wersy, żeby stworzyć coś, co poruszy nasze umysły i zapewni nam materiał do rozkmin na długie godziny. Howard nie mówi nam tutaj prawie nic, jednocześnie pokazując naprawdę wiele.

 

Wyjawia nam tutaj po pierwsze, że nie jest zadowolony ze swojego życia i gdyby miał drugą szansę zapewne przeszedłby je zupełnie inaczej, a po drugie że w życiu znacznie bardziej ceni dobroć od męstwa. Dla niego bardziej wartościowe jest bycie porządnym, serdecznym człowiekiem, a nie pozującym macho, nabuzowanym od testosteronu.

 

W połączeniu z ostatnim wersem nietrudno jest zacząć się zastanawiać, czy wokalista nie odnosi się tutaj do własnej przeszłości, nie będąc dumnym z tego, jakim mężczyzną stał się przez lata. Być może jest to krytyka jego samego, jego samczej strony, z której autor wcale nie jest dumny. To tylko trzy linijki tekstu, a jednak przekazują nam znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ben Howard
Polecane przez Groove
Popularne teksty