All Down The Mines (Interlude)
Ben Howard
Album: Noonday Dream
Gatunek: Rock, Folk
175
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
All down the mines
All down the mines
All down the mines
All down the mines
Time to hole back inside

All down the mines
All down the mines
All down the mines
All down the mines

There's nothing there for me
Ain't nothing in this world that ain't for me and you and ours and theirs and his and hers and yours and mine
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

„All Down The Mines (Interlude)” pomimo tego, że jest kawałkiem dość oszczędnym jeżeli chodzi o warstwę liryczną, to w znakomity sposób oddaje poczucie zagubienia, jakie potrafi czasem przynieść życie. Howard za pomocą zaledwie paru zdań skłania nas tutaj do zastanowienia się nad własnym losem, nad tym co jest dla nas ważne i wartościowe.

 

Tytułowe kopalnie możemy rozumieć jako nas samych, najgłębsze pokłady naszych umysłów. Wskazując na to, jak głęboko potrafimy ukryć w sobie jakieś aspekty siebie, autor uświadamia nam, że bywamy czasami naprawdę skryci i nie dajemy swojej prawdziwej naturze wyjść na światło dzienne. Następnie wokalista dodatkowo potęguje tylko ten „rozkminialski” klimat, śpiewając że nic nie jest jego, ale jednocześnie wszystko jest każdego.

 

W pierwszej chwili może się wydawać to dziwnym stwierdzeniem, ale jeśli zastanowimy się nieco głębiej, dostrzeżemy tutaj echo jakichś podstawowych rozważań nad naturą ludzkiego życia, tego co jest dla nas dobre, a co złe. Widać więc że ten niepozorny kawałek może dostarczyć niezłego materiału do egzystencjalnych przemyśleń, jeśli tylko otworzymy się na pytania, jakie stawia tutaj autor.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Ben Howard
Polecane przez Groove
Popularne teksty