Everything Now (Continued)
Arcade Fire
Album: Everything Now
Gatunek: Indie Rock, Alternative
362
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
I'm in the black again
Not coming back again
We can just pretend
We'll make it home again
From everything now

I'm in the red again
No space in my head again
We can just pretend
We'll make it home again
From everything now
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka zamykająca album i będąca swoistą pętlą z utworem tytułowym dla całego albumu. Wokalista powtarza tutaj słowa z "Everything Now", w których dzielił się ze słuchaczami swoim niepokojem odnośnie stylu życia współczesnych ludzi. Mowa o nas wszystkich, skupionych na technologicznych nowinkach, żyjących w sztucznym, nierealnym świecie. Zapominamy o tym, co naprawdę niesie w sobie sens życia. 

 

To martwi Wina, który widzi w świecie wielkie błędy i pomyłki. Mówi o błądzeniu w ciemności i niemożności powrotu do domu. Dom symbolizuje tutaj stan niewinnego, nieskażonego konsumpcją życia. Takiego, jakie powinniśmy wieść. 

 

Na tę chwilę, jeśli niczego nie zmienimy, możemy pożegnać się ze spokojem, szczęściem i spełnieniem. I udawać tylko, że wszystko jest dobrze.


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Arcade Fire
Polecane przez Groove
Popularne teksty