Infinite_Content
Arcade Fire
Album: Everything Now
Gatunek: Indie Rock, Alternative
226
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
Infinite content
Infinite content
We're Infinitely content

Infinite content
Infinite content
We're Infinitely content

All your money is already spent on it
All your money is already spent
Infinite content

Infinite content
Infinite content
Infinite content
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Piosenka umiejscowiona jest w kontekście poprzedniego utworu z płyty Arcade Fire. Tutaj jednak Win skupia się nie na samej zawartości, informacjach i ich nieprzebranej ilości, a na naszym, ludzkim zadowoleniu czy jego braku. Nie jest jasne jak czuje się sam narrator. Niby mówi o nieskończonym zadowoleniu, którego odczuwa, trudno jednak nie doszukiwać się tutaj drugiego dna, jakiejś ironii w wyrażaniu tej opinii. 

 

Ta radość, która miałby odczuwać jest wytworem konsumpcyjnego stylu życia. W utworze słychać dźwięk sklepowej kasy. To tutaj tworzy się dzisiaj ludzkie zadowolenie - to zakupy, wchodzenie w posiadanie kolejnych rzeczy daje nam poczucie spełnienia. Ale jest to szczęście sztuczne, chwilowe, które trwa tylko moment. I które podtrzymuje tylko ciągłe kupowanie. 

 

Win ironicznie więc utożsamia się ze społeczeństwem, które w tym znajduje swoje spełnienie. Sam przecież do niego należy. Ale widzi i czuje, że takie podejście do życia to ułuda, kłamstwo sprzedawane nam przez wielkie korporacje chcące wmówić nam, że kupowanie da nam szczęście. 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Arcade Fire
Polecane przez Groove
Popularne teksty