You Glow (Interlude)
Alicia Keys
Album: HERE
Gatunek: Soul
Producent: Alicia Keys
Tekst: Alicia Keys
300
{{ like_int }}
Raportuj błędne lub niedziałające video - prześlij raport Dziękujemy za zaraportowanie tego video. Zajmiemy się tym problemem tak szybko jak będzie to możliwe.
Tekst oryginalny
I heard this lil girl in PS257 yelled out one day to the teacher and said "that shit is whack" and she stood up in the classroom and walked up from the back and stood in front of the classroom where her history was attacked and said,

"You are not niggers, as a matter of fact you are not really even black, I'll prove it to you, I'll put every last one of y'all in a row, put some Vasoline and baby oil in your face and look in the mirror. Look my beloved, you glow."
Polskie tłumaczenie
Nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia do tej piosenki. Bądź pierwszy!
Jeśli znasz język na tyle, aby móc swobodnie przetłumaczyć ten tekst, zrób to i dołóż swoją cegiełkę do opisu tej piosenki. Po sprawdzeniu tłumaczenia przez naszych redaktorów, dodamy je jako oficjalne tłumaczenie utworu!

+ Dodaj tłumaczenie

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść tłumaczenia musi być wypełniona.
Dziękujemy za wysłanie tłumaczenia.
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jego treść, gdy tylko będzie to możliwe. Status swojego tłumaczenia możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Interpretacja utworu
Tekst stworzył(a)
Dziękujemy za wysłanie interpretacji
Nasi najlepsi redaktorzy przejrzą jej treść, gdy tylko będzie to możliwe.
Status swojej interpretacji możesz obserwować na stronie swojego profilu.
Dodaj interpretację
Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Po sprawdzeniu przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu!

Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść interpretacji musi być wypełniona.

Alicia zawsze była otwarta na niesprawiedliwości, jakie napotykały Czarnych Amerykanów. W tym krótkim interludium opowiada historię, jak rasa ta jest niczym innym, jak tylko konstrukcją społeczną w oczach innych ludzi. To przerażające, ale jak najbardziej prawdziwe.

 

Wokalistka pragnie naświetlić problem prześladowań, dyskryminacji i rasizmu szerzącego się w społeczeństwie. Wszyscy powinniśmy być traktowani na równi z innymi bez względu na kolor skóry, pochodzenie, rasę, wyznania religijne, poglądy, płeć czy orientację seksualną.

 

Na podstawie historii małej dziewczynki, która została obrażona w jednej ze szkół nakreśla ten problem, który jest wciąż aktualny.

 

 


Lub dodaj całkowicie nową interpretację - dodaj interpretację
Wyślij Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. Treść poprawki musi być wypełniona. Dziękujemy za wysłanie poprawki.
Najpopularniejsze od Alicia Keys
Polecane przez Groove
Popularne teksty